HOME
CLUB
Bestuur & Commissies
Gedragscode & Fairplay
Vertrouwenspersoon
VOG- regeling voor veilig sporten
Beleid en Visie
Clublied
Lidmaatschap
Verenigingswerk
Historie
Regelingen
VOETBAL
Locale Jeugdopleiding
Spelprincipes
Teamindeling
Wedstrijden
Trainingen
Fysiotherapie
Mentale ondersteuning
PROGRAMMA
TEAMS
Zo-1
Za-1
Old Stars
EVENEMENT
TOTO
Stand TOTO
Toernooien
Rommelmarkt
4Daagse camping
Reserveren
Acties
BUSINESS
BCM leden
BCM nieuws
SPONSORS
Sponsor worden?
Alle sponsors
WEBSHOP
FOTOGALERIJ
HOME
CLUB
+
Bestuur & Commissies
Gedragscode & Fairplay
Vertrouwenspersoon
VOG- regeling voor veilig sporten
Beleid en Visie
Clublied
Lidmaatschap
Verenigingswerk
Historie
Regelingen
VOETBAL
+
Locale Jeugdopleiding
Spelprincipes
Teamindeling
Wedstrijden
Trainingen
Fysiotherapie
Mentale ondersteuning
PROGRAMMA
TEAMS
+
Zo-1
Za-1
Old Stars
EVENEMENT
+
TOTO
+
TOTO
Stand TOTO
Toernooien
Rommelmarkt
4Daagse camping
+
4Daagse camping
Reserveren
Acties
BUSINESS
+
BCM leden
BCM nieuws
SPONSORS
+
Sponsor worden?
Alle sponsors
WEBSHOP
FOTOGALERIJ
Programma thuis
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Veld
Juliana
Gasten
Details
30 mrt. 12:45
Juliana '31 JO19-3 - DIO '30 JO19-2
veld 1 - Hoofdveld
1
4
6 apr. 08:30
Juliana '31 JO7-2 - RODA '28 JO7-1JM
veld 7 A1a
6 apr. 08:30
Juliana '31 JO10-4 - Woezik JO10-5
veld 7 A2
6 apr. 08:30
Juliana '31 JO8-3 - De Treffers JO8-6
veld 1 A1 - Hoofdveld
6 apr. 08:30
Juliana '31 JO9-1 - Orion JO9-2
veld 1 B1 - Hoofdveld
6 apr. 08:30
Juliana '31 JO8-2JM - Orion JO8-3
veld 1 A2 - Hoofdveld
6 apr. 09:10
Juliana '31 JO7-2 - Trekvogels JO7-1
veld 7 A1a
6 apr. 09:40
Juliana '31 JO7-1 - AWC JO7-3
veld 1 A1b
6 apr. 10:00
Juliana '31 JO13-2 - Eldenia JO13-3
veld 2
6 apr. 10:00
Juliana '31 JO15-1 - Jonge Kracht JO15-1
veld 1 - Hoofdveld
6 apr. 10:00
Juliana '31 JO14-1 - Brakkenstein JO14-1
veld 5
6 apr. 10:00
Juliana '31 JO12-4 - Quick 1888 JO12-2
veld 3 A
6 apr. 10:00
Juliana '31 JO10-1 - Woezik JO10-1
veld 7 A1
6 apr. 10:10
Juliana '31 JO7-3 - BVC '12 JO7-1
veld 3 Stadion A1b
6 apr. 12:00
Juliana '31 JO14-2 - Woezik JO14-2
veld 4
6 apr. 12:00
Juliana '31 JO19-2 - DIO '30 JO19-2
veld 2
6 apr. 12:00
Juliana '31 JO12-2 - DVSG JO12-1
veld 7 A
6 apr. 12:30
Juliana '31 JO17-1 - VOAB JO17-1
veld 5
6 apr. 12:30
Juliana '31 O23-1 - EGS'20 O23-1
veld 1 - Hoofdveld
6 apr. 15:00
Juliana '31 VR1 - Dodewaard VR1
veld 1 - Hoofdveld
6 apr. 17:00
Juliana '31 O23-2 - BVC '12 O23-1
veld 1 - Hoofdveld
6 apr. 17:00
Juliana'31 veteranen - JVC veteranen
veld 3
7 apr. 11:00
Juliana '31 3 - RKHVV 7
veld 1 - Hoofdveld
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO13-1 - Lienden JO13-1
veld 1 - Hoofdveld
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO12-3 - Brakkenstein JO12-2
veld 7 A
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO11-2 - De Treffers JO11-2
veld 2 B
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO10-2 - BVC '12 JO10-1
veld 3 A1
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO8-1JM - De Treffers JO8-1
veld 2 A1
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO9-3 - DVSG JO9-1
veld 2 A2
13 apr. 09:00
Juliana '31 JO7-2 - RODA '28 JO7-1JM
veld 1 A1a
Programma uit
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Details
28 mrt. 20:00
SV TOP JO19-1 - Juliana '31 JO19-1
29 mrt. 20:00
Juliana '31 3 - Juliana '31 1
30 mrt. 10:00
Brakkenstein JO11-3 - Juliana '31 JO11-2
30 mrt. 13:00
Germania 2 - Juliana '31 3
30 mrt. 13:00
Nijmegen 3 - Juliana '31 5
30 mrt. 14:30
AZSV - Juliana '31
30 mrt. 14:45
Spero VR1 (zat) - Juliana '31 VR1
5 apr. 20:00
Blauw Wit 1 - Juliana '31 2
6 apr. 08:30
AWC JO12-1 - Juliana '31 JO12-1
6 apr. 08:30
Orion JO11-2 - Juliana '31 JO11-1
6 apr. 08:45
DIO '30, JO13-2JM - Juliana '31 JO13-1
6 apr. 08:50
Groesbeekse Boys JO7-1 - Juliana '31 JO7-2
6 apr. 09:00
DVSG JO7-1 - Juliana '31 JO7-1
6 apr. 09:00
Overasseltse Boys JO9-1 - Juliana '31 JO9-2
6 apr. 09:00
SJO Diosa-Niftrik JO11-2 - Juliana '31 JO11-2
6 apr. 09:00
Union JO11-4 - Juliana '31 JO11-3
6 apr. 09:20
Heumen JO7-1 - Juliana '31 JO7-1
6 apr. 09:20
Trekvogels JO12-3 - Juliana '31 JO12-3
6 apr. 09:30
Brakkenstein JO7-2 - Juliana '31 JO7-3
6 apr. 09:30
SC Millingen JO10-1 - Juliana '31 JO10-2
6 apr. 09:30
AWC JO8-1 - Juliana '31 JO8-1JM
6 apr. 09:45
Trekvogels JO10-3 - Juliana '31 JO10-3
6 apr. 09:50
Union JO7-1 - Juliana '31 JO7-3
6 apr. 10:30
RODA '28 JO15-1JM - Juliana '31 JO15-4
6 apr. 11:15
OSC JO9-6 - Juliana '31 JO9-3
6 apr. 12:35
OVC '85 JO17-3 - Juliana '31 JO17-2
6 apr. 13:00
Trekvogels 10 - Juliana '31 5
6 apr. 13:00
Trekvogels JO19-2 - Juliana '31 JO19-3
6 apr. 13:00
Union JO15-1 - Juliana '31 JO15-3
6 apr. 14:00
RKHVV JO15-2 - Juliana '31 JO15-2
Next
Previous